Przetwarzanie i przechowywanie danych

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

 1. Administrator
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HOPTOP siedzibą w Krosno Odrzańskie, 66-600, ul Klonowa 22, NIP: 926-143-73-50, REGON: 080314472.
 2. Cel przetwarzania
  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach kontaktowych oraz marketingowych na podstawie zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.
 3. Odbiorcy danych
  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest firma Hoptop. Państwa dane będą przetwarzane przez pracowników firmy Hoptop w zakresie niezbędnym do realizacji celu o którym mowa powyżej. Nie planujemy przekazywać Państwa danych osobowych poza terytorium EOG.
 4. Serwer administratora
  Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa, w którym jest serwer (Polska), na którym to serwerze umieszczane są dane przetwarzane przez firmę Hoptop. Dane umieszczone na ww. serwerze są szyfrowane, a podmiotem zarządzającym serwerem jest H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, REGON 364261632.
 5. Okres
  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nieograniczony do cofnięcia zgody.
 6. Państwa uprawnienia
  Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W tym celu należy przesłać odpowiedni wniosek na adres: kontakt@hoptop.pl
 7. Skarga
  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 8. Warunek
  Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jako osoby fizycznej jest warunkiem umożliwiającym przedstawienie oferty przez firmę Hoptop.
 9. Profilowanie
  Pani/Pana dane nie będą profilowane.