Nasza Oferta

Jeżeli posiadasz już swoją stronę internetową i chciałbyś ją zareklamować a nie wiesz jak się do tego zabrać to zgłoś się do nas. Firma HopTop pomoże Tobie w fachowej reklamie Twojej witryny oraz w poprawieniu pozycji w wyszukiwarkach internetowych na interesujące Ciebie hasła. Operacja ta, to tzw. pozycjonowanie strony.

Jeśli jeszcze nie masz swojej strony w internecie, to nie zwlekaj dłużej tylko skontaktuj się z naszą firmą. Z każdym dniem bez wypozycjonowanej strony Twojej firmy konkurencja Ci ucieka. Zaprojektujemy stronę www i umieścimy ją na własnych serwerach. Oczywiście możemy zadbać również o wysokie pozycje w wyszukiwarce takiej jak Google, która na rynku polskim posiada 95% rynku.

W przypadku gdy Twoja strona była pozycjonowana przez inną firmę (ale nie jesteś zadowolony z jej usług). Umożliwiamy przeprowadzenie audytu Twojej strony. Dowiesz się wtedy czy firma, której zleciłeś tą usługę wywiązała się należycie z powierzonego jej zadania pozycjonowania witryny internetowej, dzięki przedstawionym przez nas raportom.

Jeżeli masz inne potrzeby związane z reklamą w internecie po prostu napisz do nas a my postaramy się pomóc Tobie, by Twoja strona przynosiła Ci dochody.

08.10.2008. 21:40

Comments

Karol K. on 08.10.2008. 23:25

Oferta wygląda bardzo dobrze, zdecyduję się na wypróbowanie Waszej usługi pozycjonowania strony www.

hoptop on 25.02.2009. 21:53

Do oferty dodalismy "szerokie pozycjonowanie" czyli promocję stron na wiele haseł - ten sposób przynosi spory ruch dla Waszych stron.

zainteresowany on 11.05.2010. 09:21

Skorzystam z waszej oferty, polecil mi was mój znajomy...jest bardzo zadowolony.

Skomentuj

* = wymagane pole

:

:

:


6 + 7 =